Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Stołeczna

Stołeczna, Józefin, mazowieckie

  • 3 750 000 zł
  • 300 m²
  • 12 500 zł/m²

Zdjęcie

Edyta Kalogeras

Skontaktuj się

Dom, ul. Stołeczna

Stołeczna, Józefin, mazowieckie

zaktualizowane:
7 maja 2026

3 750 000 zł

300 m²

12 500 zł/m²

Dom, ul. Stołeczna

Zaktualizowane: 7 maja 2026

3 750 000 zł 300 m² 12 500 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
7
Powierzchnia działki:
5 355 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1999

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

7

Powierzchnia działki:

5 355 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1999

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 3 750 000 zł (12 500 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: kwiecień 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 300 m², 7 pokoi, 3 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1999
  •   materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 5 355 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Vilea Property Boutique, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 716/4917/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom dla rodziny 2+2 z dużą prywatną częściowo zalesioną działką Królewskie Brzeziny / Halinów

Poznaj dom, w którym codzienność staje się spokojniejsza, powietrze jest czyste a dzieci mają swobodę zabawy blisko natury. Ta nieruchomość to połączenie komfortowej przestrzeni do życia, prywatności oraz zielonego otoczenia, o które coraz trudniej znaleźć tak blisko Warszawy. (...)

Agent

Edyta Kalogeras

668 686...

668 686 666

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

668 686...

668 686 666

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl